Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарським судом міста Києва, на підставі показників статистичних звітів про розгляд судових справ, інформації щодо документообігу суду, інформації з розгляду запитів про надання публічної інформації, інформації надходжень звернень та їх розгляду, показників проведеного анонімного опитування громадян - відвідувачів суду, проведено порівняльний аналіз за результатами роботи суду за І півріччя 2019-2020 роки.
Метою зазначеного дослідження є аналіз закономірностей і тенденцій зміни динаміки зазначених показників, виявлення недоліків в роботі суду, визначення рівня довіри громадськості, оцінки якості, підвищення рівня доступу до правосуддя, ефективності роботи суду та забезпечення інформаційної відкритості.
Так, відповідно до статистичних даних надходження кореспонденції до суду за І півріччя 2020 склало 210790, що більше ніж у І півріччі 2019 на 11 685.
Кількість розглянутих звернень до суду за визначений період, також перевищило показник на 2454 ніж у 2019 році.
Наведені показники вказують на те, що спостерігається тенденція зростання надходжень звернень до суду у 2020 році.
Звертаємо також увагу на те, що з метою забезпечення доступу до правосуддя та дотримання розумних строків, з початку дії карантину, Господарський суд міста Києва не припиняв здійснення судочинства та за підсумками першого півріччя 2020 судом було проведено 4622 судових засідання, у тому числі 126 в режимі відеоконференції.
З метою визначення рівня довіри громадськості, оцінки якості, підвищення рівня доступу до правосуддя, ефективності роботи суду та забезпечення інформаційної відкритості, Господарським судом міста Києва у першому півріччі 2020 було проведено анонімне опитування громадян-відвідувачів суду. 57% від загальної кількості респондентів відзначили високий рівень якості роботи Господарського суду міста Києва.
(Детальніше про результати опитування).