flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Кадрове забезпечення

Інформація про перелік вакантних посад та оголошення конкурсу в Господарському суді міста Києва розміщена в розділі «Вакансії» та постійно оновлюється.

 

Перелік посад державної служби працівників апарату Господарського суду міста Києва:

 

 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі:

1) ЗАЯВА про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади встановленої форми;

2) РЕЗЮМЕ встановленої форми, в якому обов’язково зазначається така інформація:

3) ЗАЯВУ, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

6) підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

7) відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, передбаченими статтею 20 Закону України «Про державну службу» та іншими умовами конкурсу.

 

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву за наступною формою.

 

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.  

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Електронний підпис можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). В деяких АЦСК послуга отримання електронного цифрового підпису платна, але є і безкоштовні варіанти, наприклад, в АЦСК ПАТ КБ «Приватбанк». Для цього потрібно бути клієнтом Приватбанку та мати доступ до Приват 24.

Для отримання електронного підпису в найближчому регіональному представництві Державної фіскальної служби України, потрібно принести такі документи:

З переліком, контактною інформацію зазначених АЦСК та зразками заповнених заявок можна ознайомитися на  офіційному вебсайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту ДФС у розділі «Реєстрація користувачів»        (www.acskidd.gov.ua).

 

Перелік тестових питань на знання законодавства та варіанти відповідей (із зазначенням правильної відповіді) затверджуються НАДС та оприлюднюються на його офіційному веб-сайті (пункт 29 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 (зі змінами).

 

Відповідно до пункту 37 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 №246 (зі змінами), результати тестування можуть використовуватися протягом шести місяців з дня його проходження у разі участі кандидата в інших конкурсах, у тому числі в день отримання таких результатів.

З метою використання попередніх результатів тестування кандидат зобов’язаний  з’явитися під час проходження етапу тестування для надання доступу адміністратору до результатів тестування, визначених за допомогою програмного забезпечення, шляхом надання можливості оформити відповідний звіт у порядку, передбаченому абзацами другим і третім пункту 34 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 (зі змінами).

У такому разі кількість балів за результатами тестування визначається відповідно до пункту 36 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 (зі змінами) з урахуванням кількості наданих кандидатом правильних відповідей, зазначених у звіті про результати тестування.

 

Строк подання документів для участі у конкурсі не може становити менше 7 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.

Строк подання документів  та останній день їх прийому, визначається в кожному конкурсі окремо. Дана інформація розміщується в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби на сайті суду в розділі «Вакансії».

 

Дата та час конкурсу визначається в кожному конкурсі окремо. Дана інформація розміщується в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби на сайті суду в розділі «Вакансії».

Місце проведення конкурсу: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького 44-в, каб. 32.

 

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, оприлюднюються не пізніше ніж 45 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення такого конкурсу на сайті суду в розділі «Вакансії».

 

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII        (зі змінами), кандидат, якого не визначено переможцем конкурсу, має право оскаржити рішення конкурсної комісії до суду з підстав порушення умов або порядку проведення конкурсу, що могло істотно вплинути на його результати.

Скарга на рішення конкурсної комісії подається не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня оприлюднення результатів конкурсу із зазначенням відомостей про порушення умов або порядку проведення конкурсу, що могло істотно вплинути на його результати.

Кандидат, який оскаржує рішення конкурсної комісії, зобов’язаний невідкладно повідомити про це відповідного суб’єкта призначення з наданням копії скарги.

Оскарження рішення конкурсної комісії не зупиняє призначення переможця конкурсу на відповідну посаду державної служби.