flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідно до наказу Державної судової адміністрації України від 23.01.2023 №28 в автоматизованій системі документообігу Господарського суду міста Києва реалізовано технічну можливість повідомлення учасників справи про дату, час і місце проведення судового засідання шляхом направлення такої інформації в месенджері «Viber».

Для отримання повідомлень на мобільний номер телефону учасник справи має заповнити та подати до суду заяву встановленого зразка, роздрукувавши її з офіційного сайту суду, або отримавши в приміщенні канцелярії.

При здійсненні відправки інформації про дату, час і місце проведення судового засідання автоматично перевірятиметься наявність додатку «Viber» за номером телефону. У випадку якщо за вказаним номером телефону додаток «Viber» недоступний, інформація направлятиметься у формі SMS-повідомлення.

 

⇒ Зразок заяви на отримання електронних повісток;

⇒ Наказ Державної судової адміністрації України від 23.01.2023 № 28 «Про затвердження Порядку надсилання судових повісток, повідомлень і викликів учасникам судового процесу в електронній формі».