flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У Господарському суді міста Києва проведено анонімне опитування громадян - відвідувачів суду

08 липня 2019, 11:34

З метою визначення рівня довіри громадськості, оцінки якості, підвищення рівня доступу до правосуддя та забезпечення інформаційної відкритості, Господарським судом міста Києва у період з 18 по 27 червня 2019 року було проведено анонімне опитування громадян-відвідувачів суду.

За основу було взято рамкову систему оцінювання роботи суду (стандарти, показники та методи), розроблені програмою USAID «Справедливе правосуддя».

В опитуванні, яке проводилося шляхом анкетування в приміщенні суду та на офіційному вебсайті суду взяли участь 112 респондентів.

Учасникам опитування було запропоновано оцінити зручність та комфортність перебування в суді (територіальна доступність, наявність місць для очікування та підготовки до засідання, можливість ознайомлення з матеріалами справ), можливість отримання повної та якісної інформації (інформаційні стенди, вебсайт суду), ефективність організації роботи суду в цілому (вчасність початку судових засідань, вчасність отримання повідомлень та процесуальних документів).

Крім того, учасникам судових процесів була надана можливість висловити свою думку стосовно якості роботи Господарського суду міста Києва.

Після обробки та узагальнення отриманих даних встановлено наступні результати. 

Оцінюючи комунікацію суду, високим результатом (80,4%) відвідувачі суду відмітили наповненість інформації, яка розміщена на офіційному вебсайті Господарського суду міста Києва на вебпорталі "Судова влада" та на його сторінці в соціальній мережі Facebook (наявність необхідної інформації, цікаві відомості, зручність користування).

Стосовно повноти, якості та доступності інформації для відвідувачів 31,3% респондентів вважають, що інформаційне забезпечення заслуговує на оцінку «добре», 58,9% від загальної кількості опитаних респондентів вважають роботу суду в цьому напрямі відмінною. 92,8% відзначили зручність розташування інформаційних стендів.

 Що стосується ефективності організації роботи суду, зокрема, вчасності отримання тексту судових рішень, то 76,8% опитаних респондентів вважають, що організація роботи суду заслуговує на оцінку «відмінно». 47,3% від загальної кількості респондентів відзначили високий рівень довіри Господарському суду міста Києва.

Усі результати опитування взяті до уваги та будуть спрямовані на підтримання показників роботи суду на високому рівні.

(Детальніше про результати опитування).