flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Результати анкетного опитування суддів та працівників апарату суду 2018

 

02 квітня 2016 року Рада суддів України прийняла рішення, яким затвердила рамкову систему оцінювання роботи суду в Україні з остаточною назвою «Система оцінювання роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи» та рекомендувала її судам України до застосування. 

Одним із інструментів вказаної системи є комплексне оцінювання роботи суду, призначенням якого є виявлення проблемних питань у функціонуванні судової установи та визначення можливих шляхів їх усунення.

Комплексне оцінювання включає в себе, серед іншого, такий модуль, як судове адміністрування, об’єктом оцінювання якого є загальна ситуація в суді в розрізі управлінських та організаційних відносин.

Основним методом отримання даних у цьому випадку є анкетування працівників апарату суду та анкетування суддів.

На виконання рішення Ради суддів України від 17 вересня 2018 року №53 Про застосування системи оцінювання роботи суду, з метою отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя у Господарському суді міста Києва протягом листопада - грудня 2018 року проведено анкетне опитування суддів та працівників апарату суду.

З результатами проведеного опитування можна ознайомитись за посиланням:

-узагальнені дані анкетного опитування суддів.pdf;

-узагальнені дані анкетного опитування працівників апарату суду.pdf