flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо участі сторін в судових засіданнях по справам судді Данилової М.В. в режимі відеоконференції

15 квітня 2020, 15:13

Повідомляються учасники справ, які знаходяться на розгляді у судді Данилової М.В., з метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, зважаючи на період карантину, визначений постановою КМУ «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року №211 та постановою КМУ від 25 березня 2020 року №239, з урахуванням рішення Уряду про заборону пасажирських перевезень та обмеження кількості учасників масових заходів, а також листа Ради суддів України від 16 березня 2020 року 9/рс-186/20, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) від 30.03.2020 року, керуючись ч. 3, 4 ст.197 ГПК України учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Проведення судових засідань в режимі відеоконференції буде здійснюватись за допомогою програми Skype (програмне забезпечення Корпорації Microsoft).

У програмі Skype суддею Даниловою М.В. та секретарем судового засідання було створено облікові записи для судді (Danilova_judge@ki.arbitr.gov.ua) та секретаря судового засідання (Danilova_secretary@ki.arbitr.gov.ua).

Пропонується всім учасникам справ взяти участь в судових засідання в режимі відеоконференції поза межами суду за допомогою програми Skype (програмне забезпечення Корпорації Microsoft).

Учасникам процесу не пізніше ніж за три дні до судового засідання подати до суду заяву (засобами поштового зв'язку, на електронну пошту суду (підписану, за наявності, електронним підписом) або до скриньки для кореспонденції, встановленої у приміщенні канцелярії суду про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програми Skype із зазначенням його облікового запису (логіну) у програмі Skype.

Для встановлення відеозв’язку попередньо надіслати повідомлення в чаті в програмі Skype за логіном Danilova_secretary@ki.arbitr.gov.ua із зазначенням номеру справи, найменування сторони, прізвища та ініціалів представника сторони.

Відповідно до ст.197 ГПК України підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України, тому сторонам надіслати на електронну адресу документи, що посвідчують особу, скріплені електронним цифровим підписом, а у разі відсутності такого підпису надіслати скановані копії документів та пред’явити оригінали під час засідання.

При виникненні питань, пов’язаних з проведенням судових засідань в режимі відеоконференції, звертатись до помічника або секретаря судді Данилової М.В. за телефоном +380931461280 або 7245.

Всі документи та докази сторонам направляти на електронну адресу суду inbox@ki.arbitr.gov.ua або до скриньки для кореспонденції, встановленої у приміщенні канцелярії суду.