flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд анонсує про перенесення засідання круглого столу на тему: «Проблемні питання застосування законодавства при виведенні банків з ринку»

16 травня 2019, 13:41

Господарський суд міста анонсував про проведення круглого столу на тему: «Проблемні питання застосування законодавства при виведенні банків з ринку» на 20 травня 2019 року об 11.00 год. У зв’язку із проведенням пленарного засідання Верховним Судом у зазначену дату та неможливістю бути присутніми суддів Верховного Суду захід переноситься на 24 травня 2019 року об 11:00 год. 

Засідання зазначеного круглого столу відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва (актова зала, каб. 403) за адресою: м.Київ, вул. Хмельницького, 44-В. 

Приймаючи до уваги актуальність даної теми, бажаючим взяти участь у заході, пропонуємо до 23 травня 2019 року надіслати на електронну адресу Господарського суду міста Києва (zmi@ki.arbitr.gov.ua) підтвердження про участь у заході. 

Разом з цим, для оптимізації проведення засідання «круглого столу» необхідно надіслати проблемні питання, які на думку учасників є актуальними для обговорення та вироблення спільних позицій щодо їх вирішення.  

Для покращення комунікації у роботі круглого столу, учасники матимуть можливість під час доповіді відображати презентаційні матеріали на проекторі, відтак, просимо завчасно надсилати вказані матеріали на електронну адресу Господарського суду міста Києва. 

За довідками звертатися по телефону 288-16-96.