flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги Приватного підприємства "С.Т.К. Капітель" (місто Севастополь)

09 жовтня 2018, 17:03

До уваги Приватного підприємства "С.Т.К. Капітель" (місто Севастополь)

Оголошення про повідомлення про дату, час та місце підготовчого засідання

у справі №910/10933/18

Відповідно до пункту 6 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 12.09.2014 № 01-06/1290/14 Про Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» за неможливості здійснити повідомлення учасника судового процесу (поштою за місцезнаходженням учасника судового процесу, шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення) - інформація про час і місце судового засідання розміщується на сторінці відповідного суду (у розділі «Новини та події суду») офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

Враховуючи викладене, Господарський суд міста Києва в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України, у справі 910/10933/18

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кредитні ініціативи"

до Приватного підприємства "С.Т.К. Капітель"

про стягнення 3 061 872,16 грн,

ПОВІДОМЛЯЄ:

Приватне підприємство "С.Т.К. Капітель"

(99055, місто Севастополь, проспект Генерала Острякова , будинок 171, квартира 1; ідентифікаційний код 33647083)

як відповідача у справі

про відкладення підготовчого засідання у справі на 24.10.2018 о 14:15 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал судових засідань № 7 (корпус “Б”).

Відповідачу повторно запропоновано надати суду в строк не пізніше десяти днів з дня публікації інформації про відкладення підготовочго засідання у справі на офіційній сторінці Господарського суду міста Києва офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет відзив на позовну заяву в порядку, передбаченому статтею 165 ГПК України, з нормативно обґрунтованими поясненнями по суті заявлених вимог та доданням оригіналів для огляду та належним чином завірених копій підтверджуючих документів, на які міститься посилання у відзиві. Звернути увагу відповідача, що відзив повинен містити мотиви повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на законодавство; а також надати докази направлення відзиву з доданими до нього документами на адресу позивача.

Електронна копія ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» – «09» жовтня 2018 року.

 

Суддя                                                                                       В.В. ДЖАРТИ