flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю “Інвестиційна компанія “ТРАВІАН” (86157, Донецька область, місто Макіївка, вулиця Депутатська, будинок 131)

08 лютого 2018, 15:46

Відповідно до пункту 6 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 12.09.2014 N 01-06/1290/14 Про Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» за неможливості здійснити повідомлення учасника судового процесу (поштою за місцезнаходженням учасника судового процесу, шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення) - інформація про час і місце судового засідання розміщується на сторінці відповідного суду (у розділі «Новини та події суду») офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

 

Враховуючи викладене, повідомляємо про розгляд  справи №910/16237/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетична група” до 1.Публічного акціонерного товариства “Автокразбанк” в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства “Автокразбанк” Костенка Ігоря Івановича; 2. Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;  3. Міністерства юстиції України   про визнання правовідносин припиненими та зобов’язання вчинити дії у порядку загального позовного провадження.

Суддя Літвінова М.Є.

 

Підготовче засідання призначено на 26.02.2018 року о 12 год. 00 год. в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 2.

 

Електронна копія ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/ .

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» - «08» лютого  2017 року.