Задати питання
flag Судова влада України

До уваги Пушкаренка Романа Георгійовича (м. Донецьк)

14 червня 2017, 15:15

Відповідно до пункту 6 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 12.09.2014 N 01-06/1290/14 Про Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» за неможливості здійснити повідомлення учасника судового процесу (поштою за місцезнаходженням учасника судового процесу, шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення) - інформація про час і місце судового засідання розміщується на сторінці відповідного суду (у розділі «Новини та події суду») офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

Враховуючи викладене, повідомляємо про відкладення розгляду справи № 910/6297/17, яке відбудеться 23.06.2017 об 11:40 год.

За позовом

Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "Інго Україна"

до

Приватного акціонерного товариства "Українська охоронно-страхова компанія"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача –

 

Пушкаренко Роман Георгійович

про

стягнення 3560 грн. 42 коп.

 

Суддя Отрош І.М.

 

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул.. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 8.

 

Електронна копія ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.

 

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» - «14» червня 2017 року.