flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги ТОВ “Промислово-торгова компанія “Донвак-Мікс” (м. Донецьк)

22 жовтня 2015, 11:27

 До уваги ТОВ “Промислово-торгова компанія “Донвак-Мікс” (м. Донецьк)

 Повідомлення про відкладення розгляду справи № 910/19499/15

      

Відповідно до пункту 6 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 12.09.2014 N 01-06/1290/14 Про Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» за неможливості здійснити повідомлення учасника судового процесу (поштою за місцезнаходженням учасника судового процесу, шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення) - інформація про час і місце судового засідання розміщується на сторінці відповідного суду (у розділі «Новини та події суду») офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

 Враховуючи викладене, повідомляємо про призначення до розгляду справи № 910/19499/15 на  24.11.2015 о 12:00 год.

 

За позовом   

Публічного акціонерного товариства “Всеукраїнський банк розвитку”

 

до                          

 

1. Публічного акціонерного товариства “Закритий недиверсифікований  венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Дженерал Інвестмент Ресурсес”

2. Публічного акціонерного товариства “Великоанадольський вогнетривкий комбінат”

3.  Товариства з обмеженою відповідальністю “Промислово-торгова компанія “Донвак-Мікс” (83048, Донецька обл, м. Донецьк, вул. Артема, буд. 163, літ. Д; код ЄДРПОУ 31714985)

 

про                       

стягнення заборгованості за кредитним договором

 

Суддя Ломака В.С.

 

Зобов’язано відповідача-3 надати суду:

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та не має рішення цих органів з такого спору;

- на підтвердження його статусу юридичної особи і повного найменування оригінал і належним чином засвідчені копії статуту (положення), витягу від Державного реєстратора про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи; довідку з обслуговуючого банку про найменування відкритих рахунків;

- письмовий відзив на позов з наданням доказів, що підтверджують викладені в ньому обставини та нормативно-правове обґрунтування своїх заперечень; забезпечити надіслання позивачу копії відзиву у порядку, передбаченому ст. 59 Господарського процесуального кодексу України;

- власний розрахунок суми боргу та штрафних санкцій, заявлених до стягнення позивачем; докази сплати боргу (платіжні доручення, банківські виписки тощо).

 

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 31.

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Дата розміщення інформації на сторінці господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» - «22» жовтня 2015 року.