flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Дитячій та підлітковий санаторій “Таврида” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” (АР Крим, м. Євпаторія)

19 жовтня 2015, 16:28

 До уваги Дитячій та підлітковий санаторій “Таврида” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”

 (АР Крим, м. Євпаторія)

Повідомлення про відкладення розгляду справи № 910/22975/15

 

      Повідомляємо про відкладення розгляду справи № 910/22975/15 на 20.10.2015 о 15:30 год. та залучення третьої особи - Дитячій та підлітковий санаторій “Таврида” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”

 

 

За позовом   

Публічного акціонерного товариства "ЕНЕРГОБАНК" в особі Уповноваженої особи фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "ЕНЕРГОБАНК" Брайка Станіслава Анатолійовича

 

до                          

  Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця"                                       

 

треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Дитячий та підлітковий санаторій “Таврида” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”

 

про                       

стягнення  2 226 882,68 грн.,

 

Суддя Борисенко І.І.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 20.

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Дата розміщення інформації на сторінці господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» - «19» жовтня 2015 року.