flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги ТОВ “ТЕХПРОМ” (Донецька обл.)

01 жовтня 2015, 17:08

 До уваги ТОВ “ТЕХПРОМ” (Донецька обл.)

 Повідомлення про відкладення розгляду справи № 910/19586/15

      Відповідно до пункту 6 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 12.09.2014 N 01-06/1290/14 Про Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» за неможливості здійснити повідомлення учасника судового процесу (поштою за місцезнаходженням учасника судового процесу, шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення) - інформація про час і місце судового засідання розміщується на сторінці відповідного суду (у розділі «Новини та події суду») офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

 

Враховуючи викладене, повідомляємо про відкладення розгляду справи № 910/19586/15 на  13.10.2015 о 14:10 год.

 

За позовом   

Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк»

 

до                          

 

1. Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМ» (Донецька обл., Амвросіївський р-н, смт Новоамвросіївське, вул. 12 грудня, буд. 16; код ЄДПОУ 31623469)

2. Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРПРОМІНВЕСТИЦІЯ»

3. Товариства з обмеженою відповідальністю «ФАРНА»

 

про                       

стягнення 25 004 049, 73 грн.

 

Суддя Ломака В.С.

 

Зобов’язано відповідача-1 надати суду:

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та не має рішення цих органів з такого спору;

- на підтвердження його статусу юридичної особи і повного найменування оригінал і належним чином засвідчені копії статуту (положення), витягу від Державного реєстратора про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи; довідку з обслуговуючого банку про найменування відкритих рахунків;

- письмовий відзив на позов з наданням доказів, що підтверджують викладені в ньому обставини та нормативно-правове обґрунтування своїх заперечень; забезпечити надіслання позивачу копії відзиву у порядку, передбаченому ст. 59 Господарського процесуального кодексу України;

- власний розрахунок суми боргу та штрафних санкцій, заявлених до стягнення позивачем; докази сплати боргу (платіжні доручення, банківські виписки тощо).

 Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 31.

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Дата розміщення інформації на сторінці господарського суду міста Києва на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Новини та події» - «01» жовтня 2015 року.