flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Новинського Вадима Владиславовича (м. Маріуполь)

20 листопада 2023, 14:18

До уваги

Новинського Вадима Владиславовича (м. Маріуполь)

 Повідомлення у справі № 910/14819/23

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Ейркрафт Груп”

до Міністерства юстиції України

за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Компанії “Smart Investments (CY) Ltd”, Софоклеуса Андреаса, Алківіадус Константіни, Іона Елени, Софоклеус Харули, Лукаїду Афродіте

за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: Служби безпеки України

про визнання незаконним та скасування наказу, скасування реєстраційної дії, зобов’язання вчинити певні дії

 

Повідомляємо, що ухвалою Господарського суду міста Києва від 15.11.2023 (повний текст ухвали складено та підписано 17.11.2023) було залучено Новинського Вадима Владиславовича (м. Маріуполь) до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача.

Відкладено підготовче засідання на 06.12.23 на 16:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 12.

Повідомити учасників справи, що явка їх представників у підготовче засідання не є обов'язковою.

  1. Зобов’язати сторін у строк – протягом 7 днів з дня вручення цієї ухвали направити Новинському Вадиму Владиславовичу копії заяв по суті справи з доданими до них документами.
  2. Встановити Новинському Вадиму Владиславовичу строк - протягом 15-ти днів з дня отримання цієї ухвали, для подання пояснень щодо позову та/або відзиву та доказів їх направлення іншим учасникам справи, з дотриманням приписів статті 168 Господарського процесуального кодексу України.
  3. Повідомити учасників справи, що інформація по справі, що розглядається, доступна на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/ та на інформаційному сайті за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/.
  4. Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному вебпорталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Повідомлення для учасників судового процесу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України» – «20» листопада 2023 року.

 

 

Суддя О.В. Нечай