flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Стасюк Ольги Олександрівни (м. Донецьк) та Чубковцової Ганни Юріївни (м. Донецьк)

13 листопада 2023, 14:39

До уваги

Стасюк Ольги Олександрівни (м. Донецьк) та Чубковцової Ганни Юріївни (м. Донецьк)

 

Повідомлення у справі № 910/8006/23

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Еквайринг Ойл”

до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю “Дюваль Компані”

2) Стасюк Ольги Олександрівни

3) Чубковцової Ганни Юріївни

про стягнення 15 553 902,49 грн

 

Повідомляємо, що ухвалою Господарського суду міста Києва від 08.11.2023 підготовче засідання у справі № 910/8006/23 призначено на 29.11.23 на 15:45 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 12.

 

Повідомити сторін, що явка їх представників у підготовче засідання не є обов'язковою.

 

Роз’яснити сторонам наслідки неявки в судове засідання, що передбачені статтею 202 Господарського процесуального кодексу України, а саме:

  1. Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
  2. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки; повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки; неявки представника в судове засідання, якщо в судове засідання з'явилася особа, яку він представляє, або інший її представник.Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному вебпорталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Повідомлення для учасників судового процесу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України» – «13» листопада 2023 року.

 

Суддя О.В. Нечай