flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги ТОВ "Азовська продовольча компанія" (м. Донецьк)

21 червня 2022, 14:10

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю "Азовська продовольча компанія" (м. Донецьк)

Повідомлення про призначення засідання у справі №910/10957/20

Господарський суд міста Києва повідомляє про відкладення розгляду справи №910/10957/20, яке відбудеться 22.06.2021 об 10:20 год.

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Файненс Компані"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Таволга Торг", Товариства з обмеженою відповідальністю "Атлант-Інжиніринг", Товариства з обмеженою відповідальністю "Девелопмент-Групп", Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрзернотрейдинг", Акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк" , Товариства з обмеженою відповідальністю "Централізована енергопостачальна компанія", Товариства з обмеженою відповідальністю "Азовська продовольча компанія", Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Бондар Тетяни Миколаївни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Юдіна Максима Анатолійовича, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Роєнко Ірини Василівни, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Коваль Катерини Олександрівни

про визнання недійсними договорів і визнання протиправними та скасування рішень державних реєстраторів

Суддя Чебикіна С.О.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 20.

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному вебпорталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет в розділі «Повідомлення для учасників судового процесу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України» - «21» червня 2022 року.