flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Говорухи Людмили Миколаївни (Автономна Республіка Крим)

28 травня 2021, 12:03

До уваги Говорухи Людмили Миколаївни

(Автономна Республіка Крим)

Повідомлення по справі № 910/2444/21

Господарський суд міста Києва повідомляє про відкладення підготовчого засідання по справі № 910/2444/21 за позовом Київської міської ради до відповідача ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА "РОНДО" треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ, ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ М.КИЄВА ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА", Говоруха Людмила Миколаївна, Чиж Олексій Михайлович про витребування майна з чужого незаконного володіння на 07.06.21 о 14:30 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал №15.

Суддя Приходько І.В.

Електронна копія ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Дата розміщення інформації на сторінці Господарського суду міста Києва на офіційному вебпорталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет у підрозділі «Повідомлення для учасників судового процесу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України» - «27» травня 2021 року.