Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
___________________________________________________________________________________
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ
У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО
25.10.12 |
Справа № 5011-28/14727-2012. |
Суддя Копитова О.С., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Нігма-С"
до товариства з обмеженою відповідальністю "Ніка-Газ" (код 35645135)
про банкрутство
визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 1, 3-14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом”, ст.ст.64, 65, 86 ГПК України, -
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.
2. Підготовче засідання суду призначити на 27.11.12 о 10:30 Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 3. Викликати для участі у засіданні представників заявника та боржника.
3. Зобов'язати:
Заявника надати суду: докази від державного органу реєстрації боржника про юридичну адресу боржника, докази про внесення державним реєстратором до Єдиного державного реєстру запису про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до п. 2 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"; належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи; письмові пояснення з доданням відповідних доказів щодо стану виконавчого провадження по примусовому стягненню з боржника заборгованості в сумі 808 730,00 грн.
Боржника надати суду: відзив, установчі документи, статут підприємства, довідку від державного реєстратора про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України станом на день розгляду справи, належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи.
4. З моменту порушення провадження у справі ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, відповідно до ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Зупинити виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), строк виконання яких настав до введення мораторію.
Зупинити заходи спрямовані на забезпечення виконання цих зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), застосованих до прийняття рішення проведення мораторію.
Мораторій на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, на невикористані та своєчасно не повернуті кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а також на задоволення вимог кредиторів, що здійснюється боржником у порядку, встановленому статтею 14 цього Закону, або керуючим санацією згідно з планом санації, затвердженим господарським судом, або ліквідатором у ліквідаційній процедурі в порядку черговості, встановленому статтею 31 цього Закону.
Мораторій діє на весь час провадження справи про банкрутство.
5. Заборонити посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження основних засобів, об’єктів нерухомого майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи боржника.
6. Ввести процедуру розпорядження майном боржника.
7. Зобов’язати Державного реєстратора за місцем знаходження боржника внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до частини 2 статті 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", про внесення запису повідомити суд у десятиденний термін з моменту винесення судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.
8. Зобов'язати державну податкову інспекцію за місцем знаходження боржника у семиденний термін поінформувати господарський суд про підприємницьку діяльність боржника, зокрема, щодо останньої дати подання боржником документів звітності та податкових декларацій, а також відомості щодо зміни адреси боржника; надати відомості про відкриття та закриття боржником рахунків у банківських установах; відомості щодо наявності/відсутності у боржника заборгованості по податкам, зборам та обов'язковим платежам. У випадках припинення підприємницької діяльності, зазначити про це в інформації, що подається. Також, повідомити суд про наявність інформації щодо підтвердження знаходження керівних органів боржника за адресою реєстрації, зокрема зазначити чи здійснювались посадовими особами податкового органу заходи щодо пошуку боржника та чи призвели ці заходи до відповідних результатів. В разі наявності зазначеної інформації надати суду підтверджуючі документи, зокрема акти складені співробітниками податкового органу, тощо.
9. Зобов'язати управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва у семиденний термін надати суду відомості щодо звітності боржника за останній рік та наявності у боржника заборгованості по заробітній платі.
10. Зобов'язати Головне управління статистики у м. Києві надати суду відомості про подання боржником звітності на повідомити суд про дату подання останньої звітності.
11. Копію ухвали направити:
- заявнику (рекомендованим листом);
- боржнику (рекомендованим листом);
- установі банку боржника;
- управлінню Пенсійного фонду України за місцем знаходження боржника;
- Головному управлінню статистики у м. Києві, (м. Київ, вул. Тургенівська, 71);
- Головному управлінню юстиції у м. Києві (01001, м. Київ, провулок Музейний, 2-Д);
- державній виконавчій службі за місцем знаходження боржника;
- державній податковій інспекції за місцем знаходження боржника;
- державному реєстратору за місцем знаходження боржника для виконання (рекомендованим листом);
- Прокуратурі за місцезнаходженням боржника;
- Державній податковій адміністрації у місті Києві (м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19), (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).
Суддя О.С. Копитова