flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство. Справа №5011-50/6347-2012

22 травня 2012, 14:53

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44     тел. 284-18-98

___________________________________________________________________________________

 

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 

 18.05.12

Справа № 5011-50/6347-2012.

 

Суддя Головатюк Л.Д., розглянувши заяву  закритого акціонерного товариства "Фірма "Лейпціг"

до   закритого акціонерного товариства "Фірма "Лейпціг"(код ЄДРПОУ 21648030)   

про банкрутство на підставі п. 5 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом"

Визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

 

Керуючись ст.ст. 1, 3-14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом", ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України, -

 

СУДДЯ  УХВАЛИВ:

 

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Призначити справу до розгляду та визначити дату проведення підготовчого засідання суду на 07.06.12  о 10:30 год. в приміщенні господарського суду за адресою: вул. Б.Хмельницького, 44-б, зал № 3. Викликати для участі у засіданні уповноваженого представника заявника(боржника), явку якого визнати обов'язковою.

3. Зобов'язати:

Заявника(боржника) - надати суду копію договору застави (в т.ч. податкової застави), якщо такий було укладено, розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках). Надати суду для огляду в судовому засіданні оригінали зазначених документів.

Надати суду довіреність представника в матеріали справи.

Надати суду: докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до  ч. 1 ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", довідку з органу статистики про включення боржника до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України станом на день розгляду справи.  

Надати суду докази повідомлення всіх можливих кредиторів про порушення провадження у справі про банкрутство заявника(боржника).

4. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів заявника(боржника), відповідно до ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, до закінчення провадження у справі - зупинити виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів, строк виконання яких настав до введення мораторію), та зупинити заходи спрямовані на забезпечення виконання цих зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.

Мораторій на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що здійснюється боржником у порядку, встановленому статтею 14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом", або керуючим санацією згідно з планом санації, затвердженим господарським судом, або ліквідатором у ліквідаційній процедурі в порядку черговості, встановленому статтею 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом".

Дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.

5. Ввести процедуру розпорядження майном боржника та у відповідності з клопотанням заявника(боржника) від 17.05.2012, призначити у справі № 5011-50/6347-2012 з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів розпорядником майна арбітражного керуючого Шаргало Романа Вікторовича(ліцензія Міністерства юстиції України серії АВ № 600759 від 20.04.2012).

Відповідно до вимог ст. 13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” органи правління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про:

- реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника;

- створення юридичних осіб або про участь в інших юридичних особах;

- створення філій та представництв;

- виплату дивідендів;

- проведення боржником емісії цінних паперів;

- вихід із складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника.

Призначення розпорядника майна не є підставою для припинення повноважень керівника чи органу управління боржника.

6. Копію ухвали направити для виконання:

- заявнику(боржнику);

- розпоряднику майна;

- Головному управлінню юстиції у м. Києві(провул. Музейний 2-Б, м. Київ, 01001);

- державному реєстратору за місцем знаходження боржника для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення (п 1 ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців").

7. Копію ухвали направити для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства підприємства в:

- прокуратуру м. Києва;

- державну податкову адміністрацю у м. Києві ( вул. Шолуденка, 33/19, м. Київ).

8. Ухвалу про призначення розпорядника майна може бути оскаржено у встановленому порядку.

 

  Суддя                                                                                                         Головатюк Л.Д.