Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
___________________________________________________________________________________
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
17.02.12 |
Справа № 5011-15/1953-2012. |
Суддя Хоменко М.Г., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "БМК Уют - Комфорт"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "БМК Уют - Комфорт"
про визнання банкрутом
визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 1-2, 4-8, 11-12, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України -
СУДДЯ УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд справи у судовому засіданні призначити на 06.03.12 о 16:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 7(корпус "Б") .
3. Викликати для участі у засіданні представників боржника.
4. Зобов'язати:
Зобов"язати заявника(боржника) надати суду докази виникнення заборгованості перед наступними кредиторами:
-Товариством з обмеженою відповідальністю "Екстраюс" на суму 943051,91грн.;
- Товариством з обмеженою відповідальністю "Валес БВА" на суму 892768,60грн.;
- Товариством з обмеженою відповідальністю "ФІХ Віойл" на суму 533816,38грн.;
-Товариством з обмеженою відповідальністю "Соларіс ФК" на суму 280 338,02грн.
Звернути увагу заявника(боржника) на те, що боргові зобов"язання Товариства з обмеженою відповідальністю "БМК Уют-Комфорт" " повинні бути безспірними відповідно до вимог ч. 8 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" .
Отже, на момент подачі заяви про порушення провадження у справі про банкрутство заявником(боржником) повинні бути надані документи, які підтверджують наявність ознак неплатоспроможності або її загрози. Інакше таке банкрутство має ознаки фіктивного, тобто ініційованого з метою невиконання зобов"язань.
Заявника (боржника) –надати суду відповідно до ч. 1 ст. 105 Цивільного кодексу України докази від органу, що здійснює державну реєстрацію, про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) відомостей про те, що юридична особа –боржник перебуває у процесі припинення, надати суду оригінал примірника друкованого засобу масової інформації, в якому опубіковано оголшення про припинення юридичної особи - боржника та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї відповідно до ч. 4 ст. 105 Цивільного кодексу України для огляду в судовому засіданні; виконати вимоги ст. 36 ГПК України, надати суду: докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", докази на уповноваження особи, яка підписала заяву про порушення справи про банкрутство, належним чином засвідчені на вимогу ст. 36 ГПК України, оригінали для огляду в судовому засіданні: докази наявності або відсутності договору застави (в т.ч. податкової застави), інформацію про розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках), оригінал довідки обслуговуючого банку (банків) заявника (боржника) про рух коштів на рахунку заявника (боржника) протягом останніх 1,5 років до дня звернення до суду з заявою про порушення справи про банкрутство, довідку обслуговуючого банку (банків) заявника (боржника) про фінансовий стан заявника (боржника) станом на день розгляду справи, довідку Комунального підприємства “Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна” та Управління Державної автомобільної інспекції м. Києва про наявність або відсутність зареєстрованого за заявником (боржником) рухомого та нерухомого майна, список можливих кредиторів, дебіторів, санаторів; належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи.
Уповноважити заявника (боржника) на одержання від державного реєстратора доказів про внесення до Єдиного державного реєстру запису про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, а також відомостей про те, що юридична особа –боржник перебуває у процесі припинення на підставі ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство для надання у судовому засіданні.
Державного реєстратора за місцезнаходженням боржника - не пізніше наступного робочого дня з дати надходження ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", про внесення запису повідомити суд не пізніше п'яти робочих днів з дати надходження ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.
4. Попередити заявника (боржника) про можливість застосування судом положень п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України в разі неподання заявником (боржником) витребуваних судом документів або нез’явлення представника заявника (боржника) на виклик в судове засідання, без поважних причин.
5. З моменту порушення провадження у справі ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів заявника (боржника) до закінчення провадження у справі.
Мораторій діє на весь час провадження справи про банкрутство.
6. Ввести процедуру розпорядження майном боржника.
7.Заборонити посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи боржника.
8. Копію ухвали для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства, умисного доведення до банкрутства та інших незаконних дій у разі банкрутства направити в: прокуратуру м. Києва, прокуратуру за місцезнаходженням боржника та в Державну податкову адміністрацію у м. Києві, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).
9. Копію ухвали направити:
- заявнику (боржнику);
- установі банку боржника;
- державній виконавчій службі за місцезнаходженням боржника;
- державній податковій інспекції за місцемзнаходженням боржника;
- державному реєстратору за місцезнаходженням боржника для виконання вимог ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство, а також щодо повідомлення органів статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування про внесення до Єдиного державного реєстру такого запису (рекомендованим листом з повідомленням про вручення).
Суддя Хоменко М.Г.