flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство. Справа №49/144-б

22 грудня 2011, 17:50


 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44     тел. 230-31-34

___________________________________________________________________________________

 

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ

У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО

 

 18.11.11

Справа № 49/144-б.

 

 

Суддя Митрохіна А.В. розглянувши заяву (боржника)  Товариства з обмеженою відповідальністю "Логопарк  Хаджибей" (код ЄДРПОУ 35452149)

   про визнання банкрутом

              визнав подані матеріали достатніми для прийняття  заяви до розгляду.

 

Керуючись ст.ст. 1, 3-14, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом”, ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України, -

 

СУДДЯ УХВАЛИВ:

 

1.  Порушити провадження у справі та прийняти  заяву до розгляду.

2. Підготовче засідання суду призначити  на  14.12.11  о 11:00, який відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: вул. Б.Хмельницького,44-В, м. Київ, зал судового засідання №44.

Викликати для участі у засіданні представників заявника (боржника).

3. Зобов'язати:

     Заявника (боржника) - надати суду докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до  частини  1 статті  39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців": довідку з органу статистики про включення заявника (боржника) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців станом на дату розгляду справи; докази на підтвердження повноважень особи, яка підписала заяву про порушення справи про банкрутство (установчі документи заявника або законодавчий акт, яким визначено повноваження цієї особи); письмову інформацію про розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства-боржника (у відсотках); кандидатуру арбітражного керуючого, угоду на оплату праці між кредитором та арбітражним керуючим згідно з Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", відповідну ліцензію арбітражного керуючого; належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи.

       Державного реєстратора за місцем знаходження боржника - внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до частини  1 статті  39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", про внесення запису повідомити суд у десятиденний термін з моменту винесення судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

    4. З моменту порушення провадження у справі ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, відповідно до статті 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

     Зупинити виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів, строк виконання яких настав до введення мораторію).

      Зупинити заходи спрямовані на забезпечення виконання цих зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), застосованих до прийняття рішення проведення мораторію.

    Мораторій на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв’язку з зобов’язаннями боржника в процедурах розпорядження майном боржника та санації.

       Мораторій діє на весь час провадження справи про банкрутство.

      5. Заборонити посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи укладення угод про зазначене з іншими суб’єктами підприємницької діяльності.

    Заборонити посадовим особам боржника або власнику його майна чи уповноваженому ним органу або іншим особам вчиняти певні дії щодо майнових активів боржника.

      6. Ввести процедуру розпорядження майном боржника.

      7. Копію ухвали для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства підприємства направити в:

         -  Генеральну прокуратуру України;

         -  Прокуратуру м. Києва;

         -  Прокуратуру за місцезнаходженням боржника;

         - Державну податкову адміністрацію у м. Києві, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).

      8. Копію ухвали направити:

                -  заявнику (боржнику) (рекомендованим листом);

      - Державному департаменту з питань банкрутства, м. Київ, вул. Любченка, 15 (рекомендованим листом);

                - Фонду державного майна України;

                - Міністерству економіки України;

                -  установі банку боржника;

                -  державній податковій інспекції за місцем  знаходження боржника;

                -  державній виконавчій службі за місцем знаходження боржника;

       - державному реєстратору за місцем знаходження боржника для виконання (рекомендованим  листом).

 

 

Суддя                                                                                                                А.В.Митрохіна