flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство. Справа № 46/183-б

16 грудня 2011, 16:34


ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м. Київ, вул.Б.Хмельницького,44     тел. 284-18-98

________________________________________________________________________________

 

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 

 12.12.11

Справа № 46/183-б.

 

Суддя Омельченко Л.В., розглянувши матеріали за заявою

  Товариства з обмеженою відповідальністю "Індустріальні будівельні технології"  (ідентифікаційний код 32662289)

про порушення справи про банкрутство, визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

 

1.       Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі. Справа розглядатиметься суддею Господарського суду міста Києва Омельченком Л.В. 

2.       Розгляд справи в підготовчому засіданні призначити 10.01.12 о 10:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал №  35 .

3.     Зобов'язати боржника у строк до 03.01.2012 р. надати суду оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для залучення до матеріалів справи) свідоцтва про державну реєстрацію, довідку і витяг з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на грудень 2011 року; список банків, що здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника та їх місцезнаходження та докази повідомлення податкового органу за своїм місцезнаходженням про відкриття рахунків у таких банках; довідки з банківських установ про залишок коштів на рахунках та виписки по рахункам за останні шість місяців, відомості останньої інвентаризації; акт останньої податкової перевірки; інші докази на підтвердження своєї неплатоспроможності відповідно до п. 5 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (договори з 58 кредиторами, вказаними у заяві про порушення провадження у справі, фактичні дані на підтвердження наявності господарських відносин з такими кредиторами (первинні бухгалтерські документи - накладні, акти виконаних робіт тощо), докази порушення з 01.11.2011 р. строків виконання грошових зобов'язань з указаними  58 кредиторами, докази звернення кредиторів з грошовими вимогами (претензіями) після настання строку платежу), копії матеріалів виконавчих проваджень, постанови про відкриття яких приєднані до заяви про порушення провадження у справі або письмові відомості від органів Державної виконавчої служби про стан таких виконавчих проваджень), пояснення щодо дій, які вчинялися для повернення дебіторської заборгованості та докази вчинення таких, докази наявності дебіторської заборгованості перед бюджетом, вказаної у балансі станом на 30.09.2011 р., витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

4.     Зобов'язати державну податкову інспекцію за місцем знаходження боржника  у семиденний термін поінформувати господарський суд про підприємницьку діяльність боржника, зокрема, щодо останньої дати подання боржником документів бухгалтерської звітності та податкових декларацій, а також відомості щодо зміни адреси боржника; надати відомості про відкриття та закриття боржником рахунків у банківських установах; відомості щодо наявності/відсутності у боржника заборгованості по податкам, зборам та обов'язковим платежам. У випадках припинення підприємницької діяльності, зазначити про це в інформації, що подається. Також, повідомити суд про наявність інформації щодо підтвердження знаходження керівних органів боржника за адресою реєстрації, зокрема зазначити чи здійснювались посадовими особами податкового органу заходи щодо пошуку боржника та чи призвели ці заходи до відповідних результатів. В разі наявності зазначеної інформації надати суду підтверджуючі документи, зокрема акти, складені співробітниками податкового органу, тощо, також надати відомості (з доданням відповідних доказів, щодо повідомлення Державного реєстратора у встановленому законом порядку про відсутність керівних органів боржника за адресою реєстрації; надати суду копії установчих та реєстраційних документів боржника, наявних в податкових органах, та копії останніх податкових декларацій, поданих боржником до податкових органів.

5.     Зобов’язати Державного реєстратора за місцем знаходження боржника внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", про внесення запису повідомити суд у десятиденний термін з моменту винесення судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

Також, зобов'язати Державного реєстратора за місцем знаходження боржника надати суду інформацію щодо наявності в Єдиному державному реєстрі відомостей про знаходження  (незнаходження ) керівних органів боржника за адресою реєстрації. В разі наявності інформації про відсутність керівних органів боржника за адресою реєстрації внести відповідні відомості до Єдиного  державного реєстру та надати суду витяг з Єдиного державного реєстру  на підтвердження вчинення зазначених дій.

Крім того, надати суду копії установчих документів боржника, відомості щодо внесення змін до установчих документів та проведення державним реєстратором відповідних реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі.

6.   Уповноважити боржника на одержання відповідних відомостей від Державного реєстратора на підставі ухвали про порушення провадження у справі для надання у судовому засіданні.

7.    Зобов'язати Головне управління статистики у м. Києві надати суду відомості про подання боржником звітності на повідомити суд про дату подання останньої звітності.

8.   З моменту порушення провадження у справі ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, який діє на весь час провадження справи про банкрутство.

9.    Заборонити посадовим особам заявника (боржника) вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи укладення угод про зазначене з іншими суб’єктами підприємницької діяльності. Заборонити посадовим особам заявника (боржника) або власнику його майна чи уповноваженому ним органу або іншим особам вчиняти певні дії щодо майнових активів заявника (боржника).

10.  Копію ухвали направити боржнику, установі банку боржника, Головному управлінню статистики у м. Києві, державному органу з питань банкрутства, Державній податковій адміністрації у місті Києві, а також прокуратурі, державній виконавчій службі, державному реєстратору та податковому органу за місцем знаходження боржника.

 

Суддя                                                                                 Л.В. Омельченко