flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство. Справа №910/6599/14

19 травня 2014, 12:21

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44     тел. 284-18-98

________________________________________________________________________________

 

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

ПРО БАНКРУТСТВО

 

 29.04.14

     справа № 910/6599/14

 

Суддя Пасько М.В., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” (код ЄДРПОУ 37145740) про визнання банкрутом, за участі представників:

від заявника (боржника)  Олефіренко О.І. – предст. за дов. 

 

 

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

 

Заявник звернувся до суду з заявою про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” (код ЄДРПОУ 37145740) в порядку, передбаченому ст. 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 15.04.14 заяву товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” про порушення справи про банкрутство прийнято до розгляду та призначено розгляд справи на 29.04.14.

Як вбачається з поданої заяви про визнання боржника банкрутом, загальними зборами учасників товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” було прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом ліквідації та призначено ліквідатором  Мазура Р.С.

Вказане рішення оформлене протоколом № 17 загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю  “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ”  від 27.11.13.

На підтвердження вказаних обставин суду було подано рішення власника про ліквідацію підприємства, докази звернення до державного реєстратора, податкового органу та фондів загальнообов’язкового соціального страхування з відповідним повідомленням та для з’ясування питання про наявність заборгованості перед бюджетом та позабюджетними державними цільовими фондами, довідки державних реєстраційних органів, що здійснюють реєстрацію майнових активів (різного роду рухомого та нерухомого майна), матеріали інвентаризації, довідки з банківських установ тощо.

Відповідно до вимог ст. 105 Цивільного кодексу України в Бюлетені державної реєстрації № 268 (33) від 10.12.13 було опубліковано оголошення про припинення даної юридичної особи.

Після публікації оголошення про припинення підприємницької діяльності ліквідаційною комісією було проведено інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, документів, розрахунків та інших статей балансу боржника та встановлено, що коштів та майнових активів недостатньо для погашення кредиторської заборгованості.

Крім того ліквідаційною комісією встановлено, що загальна сума кредиторської заборгованості складає 122 000, 00 грн., а розмір активів боржника, який включає грошові кошти на рахунку та дебіторська заборгованість становить 30 000, 00 грн.

У зв’язку з викладеним загальними зборами учасників товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” 20.03.14 було прийнято рішення про звернення до суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор.

Згідно з ч. 1 ст. 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Враховуючи викладене вище, суд приходить до висновку про обґрунтованість  тверджень товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” про наявність підстав для порушення провадження у справі про його банкрутство. 

Керуючись ст. ст. 1, 10, 16, 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

 

УХВАЛИВ:

 

Порушити провадження у справі № 910/6599/14 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “ФУЛЛ КОНТАКТ КОМ’ЮНІКЕЙШЕНЗ” (03083, м. Київ, вул. Червонопрапорна, буд.28-А; код ЄДРПОУ 37145740).

Наступне судове засідання призначити на 15.05.14 о 12:20 год. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва в залі судових засідань    7 (корп. “Б”).

Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів з 29.04.2014 р.

Зобов'язати заявника (боржника) надати суду письмові пояснення щодо наявності чи відсутності грошових коштів, які можуть бути використані для оплати послуг арбітражного керуючого.

Належним чином засвідчений примірник ухвали направити заявнику (боржнику), державному органу з питань банкрутства, а також органу державної виконавчої служби, державному реєстратору та податковому органу за місцезнаходженням боржника.

 

 

            Суддя                                                                                                  М.В. Пасько