Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Хмельницький апеляційний суд обрав більш суворий запобіжний захід відомому хмельницькому громадському діячеві, звинуваченому у шахрайстві щодо Героя України

22 серпня 2019, 15:12

Хмельницький апеляційний суд змінив особисте зобов’язання заходу для власника ломбарду та відомого у Хмельницькому громадського активіста на більш сувору міру запобіжного заходу - на цілодобовий домашній арешт.

45-тирічному чоловіку 9 серпня цього року оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки». Його підозрюють у тому, що він, будучи директором одного із ломбардів, 4 серпня 2011 року уклав договір із військовим – нині Героєм України про поворотну фінансову допомогу на розвиток матеріально-технічної бази свого підприємства терміном на півроку з обов’язковою сплатою 2,5% від суми позики на місяць. За цим договором підозрюваний отримав кошти у сумі 20 тисяч доларів.  На думку правоохоронних органів, підозрюваний не мав права укладати договори про отримання від фізичних осіб будь-які фінансові позики, не забезпечив виплат відсотків та не повернув зазначені кошти їх власнику, чим завдав потерпілому збитків у великих розмірах.

12 серпня ухвалою слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду підозрюваному обрали запобіжний захід – особисте зобов’язання. Прокурор на ухвалу подав апеляційну скаргу, у якій просив застосувати щодо директора ломбарду запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів. Хмельницький апеляційний суд, за результатами апеляційного розгляду, ухвалив рішення, обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем проживання до 4 жовтня цього року. Із мотивами рішення апеляційної інстанції  можна буде ознайомитися у повному тексі ухвали, який оголосять о 12 годині 23 серпня 2019 року.  

 

За повідомленням прес-служби суду