flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Cуди України працюють в ім’я Перемоги!Привітання Голови ДСА України Олексія Сальнікова з нагоди 20 річниці створення ДСА України (20.08.2022 року)

Дорогі колеги, однодумці, командо! Попереду нас чекають відповідальні, складні, але цікаві та насичені етапи реконструкції судової системи, які ми маємо пройти високопрофесійно, з гідністю і почуттям виконаного обов'язку перед державою та народом, забезпечивши доступ до правосуддя так, як того вимагають міжнародні стандарти та законодавство демократичної, суверенної та незалежної України.

Правосуддя в умовах війни. Працюємо на Перемогу!

Колектив Державної судової адміністрації України 19 травня 2022 року, як і кожного року в День вишиванки, підтримав загальноукраїнську акцію української вишиванки – свята, яким українці живуть і пишаються. Це урочистий день для кожної людини в Україні.

"Для мене вишиванка – це гордість! Гордість за український народі і нашу державу. Думаю, у нашому колективі нема людини, яка б не поділяла це почуття. Ми горді, що ми українці!", сказав Олексій Сальніков.

Андрій Смирнов - Україна підготувала документи для якнайшвидшого запуску спеціального трибуналу щодо злочину агресії. 

Також заступник керівника Офісу Президента поінформував про діяльність судів, інших органів та установ у системі правосуддя. Андрій Смирнов зазначив, що станом на 25 квітня не здійснюють правосуддя 135 апеляційних і місцевих судів, що становить 20% від загальної кількості судів в Україні.

 

Державна судова адміністрація України інформує про організацію роботи судів та органів суддівського самоврядування з метою мінімізації ризиків розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19".

 

 

Державна судова адміністрація України продовжує роботу з оновлення судів

Рівненський апеляційний суд у новому приміщенні було відкрито у 19 жовтня 2018 року. Реконструкція будівлі, що по вулиці Драгоманова, тривала чотири роки. Облаштування апеляційного суду в історичній будівлі, яка зводилася на пожертви рівнян у 1929 році, дозволило не тільки створити належні умови для роботи суддів, а й значно покращити доступ громадян до правосуддя. 

Служба судової охорони бере під охорону суди.

29 листопада 2019 року відбулося відкриття оновленого приміщення Чернігівського окружного адміністративного суду. В урочистому заході взяли участь Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко, голова Чернігівського апеляційного суду Геннадій Салай, ексголова цього ж суду, суддя у відставці Садіг Рза Огли Тагієв, голова господарського суду Чернігівської області Микола Фесюра, начальник ТУ ДСА України у Чернігівській області Михайло Целуйко, судді у відставці, представники ЗМІ, а також керівники установ, підприємств та організацій, які не тільки займались реконструкцією будівлі, а й братимуть участь у її обслуговуванні.

Шостого грудня в Запоріжжі було урочисто відкрито реконструйовану будівлю Шевченківського районного суду. В урочистостях взяли участь Голова Ради суддів Богдан Моніч, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок, голова обласної ради Григорій Самардак,  Запорізький міський голова Володимир Буряк, голова Запорізького апеляційного суду Валерій Бєлка, голови господарського та окружного адміністративного судів Михайло Мірошниченко та Ігор Садовой, прокурор області Володимир Калюга, начальник УСБУ в Запорізькій області Борис Безрукий, начальник Територіального управління ДСА України в Запорізькій області Ірина Бєлікова, голови місцевих судів Запорізької області, судді та працівники апарату Шевченківського районного суду міста Запоріжжя,  представники громадськості та місцевих засобів масової інформації.

Роль ДСА України в системі правосуддя

 

Відео телекомпанії ICTV  з відкриття Ківерцівського районного суду Волинської області 

"Правосуддя має відбуватись в цивілізований спосіб, в хороших відремонтованих приміщеннях, з хорошим доступом і для малобільних груп населення. Це обов'язок держави, відповідно до Конституції,  забезпечити фінансуванням судову гілку влади і забезпечити нормальний доступ до правосуддя громадянам", - ці слова Голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка стосуються введення в експлуатацію новозбудованої будівлі Сторожинецького районного суду Чернівецької області.

Відео телекомпанії  ICTV зі Сторожинецького районного суду Чернівецької області

Сторожинецький районний суд на Буковині - приклад європейського доступу громадян до правосуддя

7 серпня 2020 р. Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк відвідав м. Полтаву, де взяв участь у конференції, під час якої група архітекторів та проектантів представила проектні роботи з реставрації пам’ятки  архітектури національного значення – Кадетського корпусу.