flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Програма USAID «Нове правосуддя»

Програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року до лютого 2021 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією.

Програма USAID "Нове правосуддя" ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID "Україна: верховенство права" й "Справедливе правосуддя" та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Місія: Сприяти демократичному та економічному розвитку України, надаючи допомогу в становленні справедливої, незалежної, прозорої та відповідальної судової системи.

Бачення: "працюємо заради утвердження в Україні незалежної, очолюваної ефективними лідерами судової влади, якій довіряє українське суспільство".

Програма "Нове правосуддя" зосереджує роботу на п‘яти основних завданнях:

Зміцнення суддівської незалежності та самоврядування;

Підвищення підзвітності та прозорості судової влади;

Сприяння удосконаленню судового адміністрування;

Підвищення якості правничої освіти з метою покращення професійної підготовки кадрів для судової системи;

Розширення можливості доступу до правосуддя та захисту прав людини.

Керівник Програми Девід Майкл Вон.