flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Проект "ДІЯ – ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності. Інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту"

Проект "ДІЯ – ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності. Інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту". Термін реалізації Проекту: 48 місяців: з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2020 року. Максимальна загальна сума 700 000 євро може бути виділена із бюджету Проекту на придбання обладнання для розробки тренінгів у всіх країнах-бенефіціарах протягом терміну реалізації Проекту. Очікуваний вплив Проекту: населення у цільових країнах має отримати переваги удосконаленого співробітництва та реагування у сфері боротьби з організованою злочинністю та посилених механізмів зменшення попиту і пропозиції на наркотики.

Метою Проекту є сприяння запобіганню та ефективній боротьбі з організованою злочинністю, у тому числі із незаконним обігом наркотиків вздовж так званого "героїнового маршруту" з/до Афганістану для більш ефективної боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі та створення належної довіри і налагодження мережі контактів між ними, що дозволить їм співпрацювати на (між-) регіональному рівні шляхом:

Проектом заплановано вивчення судової статистики та удосконалення збору статистичних даних щодо торгівлі наркотиками та злочинів, пов‘язаних з наркоторгівлею (4 квартал 2018 року).

Проект здійснюється на підставі Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств (Закон України від 03.09.2008

№ 360-VI) і Меморандуму про взаєморозуміння.

Керівник проекту Хосе Мануель Колодрас.