flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Програма розвитку ООН в Україні "Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту"

Програма розвитку ООН в Україні "Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту". Виконавець: ПРООН в Україні. Донор: Міністерство співробітництва  з розвитку Королівства Нідерландів, вартість Проекту 3 402 000 доларів США.

Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту.

Строк реалізації проекту: червень 2016 р. – грудень 2018 р.

Мета: Зміцнення особистої та громадської безпеки в районах, постраждалих від конфлікту; вдосконалення правосуддя на рівні громад через зміцнення потенціалу установ щодо надання послуг на основі прав людини та ефективного доступу до правосуддя

Опис проекту: Проект виконується на основі пілотного підходу та складається з трьох компонентів, заснованих на сильних сторонах і досвіді ПРООН в Україні: розвиток, орієнтований на громаду, зміцнення мереж громадянського суспільства та залучення громадськості. Проект посилить двосторонні зв’язки між місцевими громадами та реформами на національному рівні та сприятиме підвищенню ефективності заходів з відбудови у східних областях України. Проект інтегрований у більш комплексну програму швидкої відбудови для східної України та передбачає проведення пілотних заходів у підконтрольних уряду районах Донецької і Луганської областей, що постраждали від конфлікту, та в одній області (не на сході) – Житомирській. Ця область включена до проекту, щоб провести апробацію підходів до розв’язання проблем, спричинених конфліктом, які мають місце поза східною частиною України: зокрема, концентрацію ВПО та наслідків для громадської безпеки через повернення все більшої кількості демобілізованих учасників бойових дій із неподоланими травмами, у т.ч. підвищення поширеності алкоголізму, домашнього насильства, бездомності тощо. Для забезпечення зв’язку заходів проекту із національними реформами деякі з них будуть проводиться на національному рівні в Києві.

Координатор з громадської безпеки Рустам Пулатов.