flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Проект «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні»

   Проект «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» розпочав свою роботу в січні 2013 року та завершився у грудні 2014 року. Угоду про започаткування Проекту було підписано у грудні 2012 року в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки урядом Швеції в особі Шведської Агенції міжнародного розвитку (SIDA).
   Метою проекту є поліпшення діяльності органів суддівського самоврядування в Україні, підвищення професіоналізму судової системи шляхом вдосконалення процедури підготовки суддів та кандидатів у судді, сприяння проведенню судової реформи у відповідності до європейських стандартів, зокрема, що стосується інституційного складу Вищої ради юстиції, процедури призначення суддів, а також процедур щодо порядку застосування дисциплінарної відповідальності до суддів, сприяння у проведенні конституційної реформи. 
   18 червня 2013 року відбулась конференція з нагоди відкриття Проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні», що фінансується Урядом Швеції та виконується Радою Європи.
Для подальшої координації діяльності Проекту створено Наглядовий Комітет.
   18 червня 2013 року, по завершенню установчої конференції, відбулося перше засідання Наглядового Комітету проекту. На засіданні погоджено склад Комітету, куди увійшли представники: Адміністрації Президента України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Ради суддів України, ради суддів адміністративних судів, ради суддів господарських судів, ради суддів загальних судів, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації України та Шведського агентства міжнародного розвитку.