Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Довідка по “Список справ, призначених до розгляду”

Призначення:

Функціональна можливість «Список справ, призначених до розгляду» розроблена для перегляду інформації про судові засідання (а саме: дата та час, коли повинно проходити засідання, суддя, № справи, сторони по справі, суть позову, адреса та форма судочинства). Використовуючи відповідні інструменти (обравши необхідну дату в календарі, суддю чи форму судочинства, використовуючи пошук) користувач з легкістю зможе знайти справу, яка його цікавить.

Опис:

Даний механізм відображення списку призначених справ для обраного суду дозволяє:

  1. Обирати дату судового засідання. Користувач, зайшовши на сайт в розділ «Список справ, призначених до розгляду», може обирати дату судового засідання і внизу одразу він побачить список судових засідань на обраний день. При натисканні на кнопку календаря користувач може змінити дату, після чого інформація автоматично зміниться. Також при натисканні на кнопку «Очистити дату» користувач побачить список усіх призначених справ, які є в обраному суді.
  2. Обирати суддю. У випадаючому списку з назвою «Судді» користувач може обирати прізвище судді зі списку суддів, які відносяться до даного суду. Після чого він побачить список його справ. Також користувач може додати ще суддю, обравши його у випадаючому списку. При необхідності видалити з вибірки суддю користувач повинен натиснути на прізвище обраного судді. Примітка: також вище користувач спочатку може обрати дату судового засідання, і тоді у списку суддів він побачить тільки тих, у кого призначені справи на цей день.
  3. Обирати форму судочинства. У випадаючому списку з назвою «Форма судочинства» користувач може сортувати справи (адміністративні, кримінальні, цивільні або справи про адміністративні правопорушення). Відповідно обравши одну з форм, користувач буде бачити інформацію по справам. Також паралельно можна обирати суддю та дату судового засідання. При необхідності видалити вибірку по формі судочинства користувач повинен натиснути на обрану форму судочинства.
  4. Здійснювати пошук. Користувач може здійснювати пошук, вказавши будь-яку інформацію по справі у текстовому полі. Якщо інформація достовірна, то користувач одразу побачить список справ, де вона зустрічається. Крім цього, користувач може паралельно обирати дату судового засідання, суддю та форму судочинства, таким чином звужуючи пошук.
  5. Роздрукувати та відіслати на поштову скриньку інформацію про засідання.

 

Повний список справ по даному суду користувач може побачити, натиснувши кнопку «Очистити дату». Тоді автоматично усі справи будуть розташовані у порядку зростання по «Дата/Час», починаючи зі справи, призначеної на сьогодні. Також користувач побачить інформацію про те, скільки всього є засідань, та натискаючи кнопку «вперед/назад» користувач зможе гортати список справ. Аналогічно це можливо при виборі дати, судді та форми судочинства.